علاقه – سود نشستن افراد عاشق شخصیت افراد

علاقه – سود: نشستن افراد عاشق شخصیت افراد نشانه شخصیت سرگرمی فال شخصیت شناسی

گت بلاگز جنسی نابودی میل جنسی با میگو، شکر، نوشابه و این خوراکی ها

 هورمون هایی که در کم کردن و زیاد کردن میل جنسی تاثیر دارد، هورمون تستوسترون در مردها و استروژن در زن ها می باشد. کم شدن

نابودی میل جنسی با میگو، شکر، نوشابه و این خوراکی ها

 هورمون هایی که در کم کردن و زیاد کردن میل جنسی تاثیر دارد، هورمون تستوسترون در مردها و استروژن در زن ها می باشد. کم شدن یا زیاد شدن این هورمون ها به همان نسبت در میل جنسی تاثیر می گذارند. بعضی از خوراکی ها باعث عوض کردن در مقدار این هورمون ها می شوند. شکر و میگو و نوشابه جزء این دسته از مواد غذایی هستند که باعث کم کردن این هورمون ها و در نتیجه کم کردن میل جنسی در انسان می گردند.

کاهش میل جنسی با این مواد غذایی و خوراکی های خاص

غذاهای فرآوری شده است کاهنده میل جنسی

فرآوری مواد مغذی میل جنسی را از بین می برد. جهت مثال هنگامی که گندم کامل به آرد سفید فرآوری میشود حدود سه چهارم از روی خود را از دست میدهد که یک ماده معدنی مهم در واکنش‌ها جنسی مردان هست. خوردن غلات تصفیه شده است میتواند به مقاومت انسولین منجر شده است و منجر بهدیابتشود. دیابت نیز به نوبه خود میتواند تنگی عروق و زیاد کردن خطرات بیماریهای قلبی و اختلال نعوظرا به همراه داشته باشد.

نابودی میل جنسی با میگو، شکر، نوشابه و این خوراکی ها

نوشابه رژیمی کاهنده میل جنسی

نوشیدن نوشابه های رژیمی ایده وحشتناکی هست. این نوشابه ها شیرین کننده های مصنوعی به خاص آسپارتام دارند که به طور مستقیم بر سطح سروتونین تاثیر می گذارد. سروتونین نیز یک هورمون حیاتی در پرورش حس خوب و خوش حالی هست. سروتونین پایین باعث کم کردن میل جنسی در مردان و زنان میشود.

همچنین : عواملی که بر رابطه و میل جنسی تاثیر منفی می گذراند

ذرت بوداده در مایکروویو کاهنده میل جنسی

شام و فیلم میتواند پیش درآمد رابطه جنسی باشد ولی اگر بخواهید فیلم را با پاپ کورن بو داده در مایکروویو ببینید دیگر تمایلی به رابطه جنسی نخواهید داشت. پاکت این ذرت ها اسیدی دارد که میتواند در کشتنمیل جنسی موثر عمل کرده و حتی منجر به پرسشها پروستات شود.

 هورمون هایی که در کم کردن و زیاد کردن میل جنسی تاثیر دارد، هورمون تستوسترون در مردها و استروژن در زن ها می باشد. کم شدن

میگو   کاهنده میل جنسی

براساس مطالعات، هر انسان روزانه به طور میانگین در معرض 10 تا 13 آفت کش قرار میگیرد. 9 تا از 10 آفت کشی که مورد استفاده قرار میگیرند اختلال غدد درون ریز ایجاد میکند. یکی از مهمترین آنهاهگزیل ریسورسینول است که در میگو جهت جلوگیری از عوض کردن رنگ اعمال میشود. سایر غذاهای دریایی با میزان آفت کش اوج تیلاپیلا و ماهی قزل آلای پرورشی است.

باقلا یا سویا  کاهنده میل جنسی

اگر شب میخواهید سفارش غذا دهید بهتر است دقت کنید چون سطح بالای سویا در بدن یک زن میتواند هورمونهای جنسی او را کم کردن داده و عملکرد تخمدان را مختل کند.

نابودی میل جنسی با میگو، شکر، نوشابه و این خوراکی ها

پنیر کاهنده میل جنسی

بسیاری از پنیرها از شیر گاو تهیه میشوند و حاوی هورمونهای مصنوعی هستند که این میتواند با تولید طبیعی هورمون هایی در بدن از جمله استروژن و تستوسترون تداخل ایجاد کرده و باعث کم کردن میل جنسی شود.

شکر کاهنده میل جنسی

فکر نکنید چون چایتان را شیرین نمیکنید دیگر مشکلی وجود ندارد. هرخوراکی شیرینی میتواند سطح هورمون انسولین را اوج برده باعث ذخیره چربی شکمی و از دست دادن توده عضلانی شده است و سطح تستوسترون را عوض کردن دهد. در مردان چربی شکمی باعث زیاد کردن سطح استروژن و در نتیجه کم کردن میل جنسی و اختلال نعوظ میشود.

 هورمون هایی که در کم کردن و زیاد کردن میل جنسی تاثیر دارد، هورمون تستوسترون در مردها و استروژن در زن ها می باشد. کم شدن

همچنین : مصرف تریاک جهت زیاد کردن لذت جنسی!

گوشت بسته بندی کاهنده میل جنسی

پلاستیکی که جهت بسته بندی گوشت و پنیر در سوپرمارکتها وجود دارد معمولا از جنس پلی وینیل کلراید است که وارد غذاهای چرب شده است و تغییرات هورمونی را ایجاد میکند. بهتر است از قصاب بخواهید گوشت را در کاغذ قهوه ای برایتان بپیچد.

آکا ایران

واژه های کلیدی: رابطه جنسی | هورمون ها | مایکروویو | تستوسترون | نوشابه | شیرینی | خوراکی | میتواند | انسولین | مردان | هورمون

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz