علاقه – سود نشستن افراد عاشق شخصیت افراد

علاقه – سود: نشستن افراد عاشق شخصیت افراد نشانه شخصیت سرگرمی فال شخصیت شناسی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات در قطر بازی نمی‌کنیم ، تهدید امارات و عربستان به جدایی از AFC

فدراسیون فوتبال امارات و عربستان بار دیگر تاکید کردند که به هیچ وجه در خاک قطر به میدان نخواهند رفت. آنها ترساندن کردند که در غیر این صورت از لیگ قهرمانان آسیا

در قطر بازی نمی‌کنیم ، تهدید امارات و عربستان به جدایی از AFC

تهدید امارات و عربستان به جدایی از AFC/ در قطر بازی نمی کنیم

عبارات مهم : امارات

فدراسیون فوتبال امارات و عربستان بار دیگر تاکید کردند که به هیچ وجه در خاک قطر به میدان نخواهند رفت. آنها ترساندن کردند که در غیر این صورت از لیگ قهرمانان آسیا کنار خواهند رفت.

به گزارش ایسنا و به نقل از العاجل، به احتمال خیلی زیاد در فصل تازه لیگ قهرمانان آسیا شاهد تغییرات زیادی باشیم. با وجود این که کنفدراسیون فوتبال آسیا تاکید کرده که هر کشوری (به استثنای کشور عزیزمان ایران برابر عربستان) باید در خاک خود از تیم برابر پذیرایی کنند ولی اختلاف سیاسی دو کشور عربستان و امارات با قطر باعث شده است تا مشکلاتی جدی در این زمینه به وجود آید.

در قطر بازی نمی‌کنیم ، تهدید امارات و عربستان به جدایی از AFC

اماراتی ها و عربستانی ها اصرار دارند که در خاک قطر به میدان نخواهند رفت. محمد خلفان الرمیثی، مدیر هیات ورزش امارات، گفت : در جلسه ای که با فدراسیون فوتبال عربستان داشتیم به این نتیجه رسیدیم که به هیچ وجه در قطر به میدان نرویم. به کنفدراسیون فوتبال آسیا نامه نوشته ایم که در هیچ حالتی در خاک قطر به میدان نمی رویم، حتی اگر بدترین مجازات هم جهت ما در نظر گرفته شود.

او ادامه داد: ما نمی توانیم به مخالفت با حکومت خود بپردازیم. اگر ما را مجبور به بازی کردن در قطر کنند از لیگ قهرمانان آسیا انصراف خواهیم داد. کنفدراسیون ها دیگری وجود دارند که از مسابقه ما در آنجا استقبال زیادی می کنند. اسپانسرهای ما رقم بسیار بالایی به AFC می دهند و قطعا کناره گیری ما باعث ضرر خواهد شد.

فدراسیون فوتبال امارات و عربستان بار دیگر تاکید کردند که به هیچ وجه در خاک قطر به میدان نخواهند رفت. آنها ترساندن کردند که در غیر این صورت از لیگ قهرمانان آسیا

الرمیثی در آخر گفت : از کنفدراسیون فوتبال آسیا خواسته ایم که قانون بازی رفت و برگشت را لغو کند و تنها یک بازی برگزار شود. نباید ما با تیم های قطری هم گروه شویم در غیر این صورت باید بازی در زمین بی طرف برگزار شود و این خواسته نهایی ما است.

واژه های کلیدی: امارات | فوتبال | عربستان | عربستان | عربستانی | کنفدراسیون آسیا | لیگ قهرمانان آسیا | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz