علاقه – سود نشستن افراد عاشق شخصیت افراد

علاقه – سود: نشستن افراد عاشق شخصیت افراد نشانه شخصیت سرگرمی فال شخصیت شناسی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات بزرگترین باخت کارلوس کی‌روش حتی تلخ‌تر از باختن به ازبکستان در تهران!

تلخ‌ترین روز کاری کارلوس کی‌روش در این 6 سالی که کشور عزیزمان ایران بوده است بدون شک نه حتی فردای باخت به ازبکستان در پایتخت کشور عزیزمان ایران که سه شنبه ای بو

بزرگترین باخت کارلوس کی‌روش حتی تلخ‌تر از باختن به ازبکستان در تهران!

بزرگترین باخت کارلوس کی روش حتی تلخ تر از باختن به ازبکستان در تهران!

عبارات مهم : ایران

تلخ ترین روز کاری کارلوس کی روش در این 6 سالی که کشور عزیزمان ایران بوده است بدون شک نه حتی فردای باخت به ازبکستان در پایتخت کشور عزیزمان ایران که سه شنبه ای بود که گذشت.

کارلوس کی روش عادت کرده بود به هر لحظه بردن. حتی روز باخت به لبنان یا ازبکستان و کم شدن شانس کشور عزیزمان ایران جهت افزایش به جام جهانی 2014 هم او این قدر تنها و شکست خورده نبود که این بار و در اوج موفقیت های فوتبالی اش، بعد از یک مناظره میان علی کریمی و محمدرضا ساکت، او محبوبیتش را ببازد.

این باخت بی شک حاصل اشتباه خودش و مشاوران رسانه ای اش بود. کارلوس یک توصیه را درست ارزیابی نکرده بود. او یادش رفته بود که ما ایرانی ها احساسی هستیم. خیلی سریع احساسی می شویم. این روزها پرسپولیس می برد و تب پرسپولیسی بودن زیاد داغ هست. تفاوت کرده شرایط با روز افزایش تیم ملی به جام جهانی یا حتی قرعه کشی بازی ها. حالا تیم ملی دیگر اولویت کسی نیست که او فکر کند می تواند مثل یک سردار فاتح جهت یک قهرمان محبوب در پیامکی خط و نشان بکشد.

بزرگترین باخت کارلوس کی‌روش حتی تلخ‌تر از باختن به ازبکستان در تهران!

کارلوس مربی بسیار باهوشی است ولی این بی شک بزرگترین اشتباهش در همه سال های حضور در کشور عزیزمان ایران بود. حریفش این بار نه اسدی بود، نه کفاشیان، نه مایلی کهن و نه حتی قلعه نویی و برانکو. کسی بود که در نقش شجاع دل رفته بود تا ناجی فوتبال باشد. کریمی اصلا چیزی جهت از دست دادن نداشت. رفته بود به دعوایی که برایش باخت نداشت و در این دعوا کی روش با گزینش یک واژه نادرست که به بدترین شکل هم به وسیله عادل فردوسی پور ترجمه شد، به یکباره از او یک بازنده بزرگ ساخت. کی روش که در این چند ماه سر مباحث راحت بی علت اصرار کرد و به عنوان نمونه می توانست خیلی سریعتر و قبل از حساس کردن طرفداران تیم پیروزی (پرسپولیس) اقلا به بازیکنی مثل علیپور شانس دیده شدن بدهد، این کار را نکرد.

این اصرارش بر اینکه فیلم بازی های لیگ را می بیند به جای اینکه به ورزشگاه برود و کلی دعواهای عادی که به طور معمول انجام می دهد و از مواضعش کوتاه نمی آید هنگامی که به این برخورد رسید، پیراهن عثمانی شد جهت منتقدانش. او در دعوایی که طرفش نبود، بزرگترین مغلوب لقب گرفت و هیچ کس هم مثل خودش در این گزینش استراتژی نقش نداشت.

تلخ‌ترین روز کاری کارلوس کی‌روش در این 6 سالی که کشور عزیزمان ایران بوده است بدون شک نه حتی فردای باخت به ازبکستان در پایتخت کشور عزیزمان ایران که سه شنبه ای بو

حالا تیم ملی از این بعد با چالشی بزرگ روبرو می شود و این محبوبیت بالای کی روش بود که تا امروز باعث می شد هر آنچه می خواهد را با فشار افکار عمومی بدست بیاورد ولی حالا ابهت گذشته اش را نخواهد داشت و در این ماه های مانده به جام جهانی، این اتفاق خوشایندی قبل از هر چیز جهت تیم ملی فوتبال مان نیست.

خبرآنلاین

واژه های کلیدی: ایران | ایرانی | فوتبال | فوتبالی | جام جهانی | علی کریمی | ازبکستان | جام جهانی | کارلوس کی روش

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz