علاقه – سود نشستن افراد عاشق شخصیت افراد

علاقه – سود: نشستن افراد عاشق شخصیت افراد نشانه شخصیت سرگرمی فال شخصیت شناسی

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی آلمان در حال مشورت جهت اعمال تحریم‌های اروپایی تازه علیه کشور عزیزمان ایران است / اشپیگل

یک نشریه آلمانی نوشت که مقامات این کشور در نظر دارند که به همراه دیگر کشورهای اروپایی تحریم‌های تازه‌ای علیه کشور عزیزمان ایران وضع کنند.

آلمان در حال مشورت جهت اعمال تحریم‌های اروپایی تازه علیه کشور عزیزمان ایران است / اشپیگل

اشپیگل: آلمان در حال مشورت جهت اعمال تحریم های اروپایی تازه علیه کشور عزیزمان ایران است

عبارات مهم : آلمان

یک نشریه آلمانی نوشت که مقامات این کشور در نظر دارند که به همراه دیگر کشورهای اروپایی تحریم های تازه ای علیه کشور عزیزمان ایران وضع کنند.

به گزارش فارس، نشریه آلمانی اشپیگل نوشت که اطلاعاتی در دست دارد که نشان می دهد، آلمان در نظر دارد تحریم های جدیدی علیه کشور عزیزمان ایران اعمال کند.

آلمان در حال مشورت جهت اعمال تحریم‌های اروپایی تازه علیه کشور عزیزمان ایران است / اشپیگل

بر طبق اطلاعاتی که اشپیگل از مقامات دیپلماتیک در بروکسل به دست آورده هست، آلمان «مصمم» است با متهم کردن کشور عزیزمان ایران به «اقدامات ثبات زدا» در منطقه از جمله حمایت از دولت سوریه و حزب الله لبنان، اروپا را به تحریم کشور عزیزمان ایران ترغیب کند.

علاوه بر این برلین قصد دارد تا شرکای اروپایی خود را تشویق کند که برنامه موشکی کشور عزیزمان ایران را بیش از آنچه تاکنون مورد توجه بود، مدنظر قرار دهند.

یک نشریه آلمانی نوشت که مقامات این کشور در نظر دارند که به همراه دیگر کشورهای اروپایی تحریم‌های تازه‌ای علیه کشور عزیزمان ایران وضع کنند.

اشپیگل نوشته است: «آلمان، بریتانیا و فرانسه می خواهند با این تحریم های تازه نشان دهند که انتقادات “دونالد ترامپ” مدیر جمهور ایالات متحده به رژیم کشور عزیزمان ایران را جدی گرفته و در برابر کارها کشور عزیزمان ایران ساکت نمی مانند. از همه مهمتر، اروپایی ها در تلاش هستند تا ایالات متحده را از آخر دادن به حضور در توافق هسته ای سال 2015 بازدارند.»

ترامپ که تاکنون بارها برجام را «بدترین توافق» توصیف کرده، دو هفته پیش گفت در صورتی که ظرف چهار ماه آینده «نواقص» برجام برطرف نشوند، آمریکا از این توافق خارج می شود. کشورهای اروپایی هرچند بر لزوم حفظ توافق هسته ای تأکید کرده اند، ولی در عین حال به صراحت گفته اند که خواهان «گفت وگویی صریح» با کشور عزیزمان ایران در مورد مسائلی چون برنامه موشکی و فعالیت های منطقه ای کشور عزیزمان ایران هستند.

واژه های کلیدی: آلمان | ایران | توافق | تحریم ها | تحریم های جدید | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz