علاقه – سود نشستن افراد عاشق شخصیت افراد

علاقه – سود: نشستن افراد عاشق شخصیت افراد نشانه شخصیت سرگرمی فال شخصیت شناسی

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی ادعای فاکس نیوز راجع به برنامه موشکی کشور عزیزمان ایران

شبکه فاکس نیوز در گزارشی ادعایی اعلام کرد که کشور عزیزمان ایران از وقت حصول توافق هسته‌ای تاکنون 23 موشک آزمایش کرده است که 16 تای آن توانایی هسته‌ای دارد.&nbsp

ادعای فاکس نیوز راجع به برنامه موشکی کشور عزیزمان ایران

ادعای فاکس نیوز راجع به برنامه موشکی ایران

عبارات مهم : ایران

شبکه فاکس نیوز در گزارشی ادعایی اعلام کرد که کشور عزیزمان ایران از وقت حصول توافق هسته ای تاکنون 23 موشک آزمایش کرده است که 16 تای آن توانایی هسته ای دارد.

به گزارش ایسنا، شبکه فاکس نیوز به گزارشی از بنیاد دفاع از دموکراسی ها دست یافته است که مدعی است کشور عزیزمان ایران از وقت حصول توافق هسته ای با گروه 1+5 در سال 2015 تاکنون برنامه موشک های بالستیک خود را دنبال کرده و حتی موشک هایی با توانایی هسته ای آزمایش کرده است که به اعتقاد بعضی از منتقدان نقض توافق هسته ای محسوب می شود.

ادعای فاکس نیوز راجع به برنامه موشکی کشور عزیزمان ایران

گزارش بنیاد دفاع از دموکراسی ها ادعا کرده که از میان موشک های بالستیکی که کشور عزیزمان ایران در سال 2017 آزمایش کرده تنها چهار یا پنج موشک ممکن است دارای توانایی هسته ای بوده باشند. کشور عزیزمان ایران در سال 2016 نیز 10 یا 11 موشک آزمایش کرده که گفته می شود دارای توانایی هسته ای بودند.

به گزارش ایسنا، این ادعاها در حالی مطرح می شود که قطعنامه 2231 شورای امنیت شرکت ملل که در آن توافق هسته ای مورد تایید قرار گرفته، تنها از کشور عزیزمان ایران می خواهد از آزمایش موشک های بالستیکی که توانایی حمل کلاهک هسته ای دارند، خودداری کند. این بدان معنی است که این قطعنامه و بالطبع توافق هسته ای مانع از ادامه توسعه برنامه موشکی کشور عزیزمان ایران نمی شوند.

شبکه فاکس نیوز در گزارشی ادعایی اعلام کرد که کشور عزیزمان ایران از وقت حصول توافق هسته‌ای تاکنون 23 موشک آزمایش کرده است که 16 تای آن توانایی هسته‌ای دارد.&nbsp

مقامات کشور عزیزمان ایران همچنین تاکید دارند که موشک های کشورمان تنها جهت دفاع از خاک کشور عزیزمان ایران در برابر تهدیدات است و این موشک ها توانایی حمل کلاهک هسته ای ندارند ولی غرب و به خاص آمریکا تلاش می کنند تا با طرح این ادعاها علیه پایتخت کشور عزیزمان ایران بر جمهوری اسلامی فشار بیاورند و به اهداف خود جهت امتیاز گرفتن از کشور عزیزمان ایران دست یابند.

واژه های کلیدی: ایران | توافق | آزمایش | برنامه | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz