علاقه – سود نشستن افراد عاشق شخصیت افراد

علاقه – سود: نشستن افراد عاشق شخصیت افراد نشانه شخصیت سرگرمی فال شخصیت شناسی

گت بلاگز اخبار اجتماعی ماجراهای زن بلاگرو پسر سفیر کشور عزیزمان ایران در دانمارک

این روزها همزمان با پیچیده شدن شرایط اقتصادی مردم، باید حواستان جمع باشد که اگر دو مشخصه را همزمان دارید، یعنی پکیج کاملی جهت تبدیل شدن به سیبل هستید. این دو مش

ماجراهای زن بلاگرو پسر سفیر کشور عزیزمان ایران در دانمارک

ماجراهای زن بلاگرو پسر سفیر کشور عزیزمان ایران در دانمارک

عبارات مهم : ایران

این روزها همزمان با پیچیده شدن شرایط اقتصادی مردم، باید حواستان جمع باشد که اگر دو مشخصه را همزمان دارید، یعنی پکیج کاملی جهت تبدیل شدن به سیبل هستید. این دو مشخصه مشمول بر هرگونه ارتباط سببی و نسبی با هرکدام از مسئولان فعلی و سابق و لاکچری بودن می شود. اگر پای ثابت شبکه های مجازی باشید، حتما غائله هایی که راجع به پسر دیپلمات ایرانی ساکن ونزوئلا و کل کل او با یکی از بازیکنان به راه افتاد را به خاطر دارید، حتما بعدتر هم در جریان رمزگشایی از قیمت و برند لباس های خانواده اشراقی قرار گرفته اید.

ماجراهای زن بلاگرو پسر سفیر کشور عزیزمان ایران در دانمارک

اگر از جزییات هر دو ماجرا به خوبی خبر دارید، قطعا به خوبی با مورد جدیدی که به عروسی پسر سفیر کشور عزیزمان ایران در دانمارک و یک بلاگر اینستاگرامی مربوط می شود، هم آشنایید ولی اگر نیستید، بدانید که آناشید حسینی یعنی همان عروس زن بلاگر و امیرمحسن مرادیان پسر مرتضی مرادیان سفیر جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران در دانمارک، تا همین هفته پیش زندگی خوب و آرامی داشتند و درحال برنامه ریزی جهت عروسی ارزش بودند بدون اینکه بدانند قرار است درست از فردای عروسی چنان مورد حمله افکار عمومی قرار بگیرند که مجبور باشند روزی چندبار اقدامی جهت پاسخگویی بکنند.

درست فردای عروسی آنها… صدرالساداتی، یکی از روحانیون فعال در اینستاگرام تصویری از عروسی ارزش انتشار داده است که در آن میهمانان رسمی زیادی حضور داشتند ولی مهمتر از میهمانان، سطح لاکچری بودن مراسم آنها بود که در یکی از تالارهای معروف شهرک غرب یعنی دانیال برگزار شده است بود. صدرالساداتی این عروسی را نمونه ای از تجمل بعضی مسئولان قلمداد و به تندی از آن انتقاد کرده بود.

این روزها همزمان با پیچیده شدن شرایط اقتصادی مردم، باید حواستان جمع باشد که اگر دو مشخصه را همزمان دارید، یعنی پکیج کاملی جهت تبدیل شدن به سیبل هستید. این دو مش

عروسی تجملی از یک طرف و اینکه یک مدل و طراح لباس اینستاگرامی با میلیون ها فالوور، عروس خانواده مرادیان بود، مواد اولیه مورد نیاز را جهت حمله به صفحات آقای سفیر و عروس و دامادش فراهم کرد. آنها هم اگرچه در قدم اول بخش نظرگذاری را در صفحات شخصی ارزش بستند تا زیاد از این شاهد حمله ها نباشند ولی همگی در مقام پاسخگویی برآمدند ولی حرف هایی که زدند، نه تنها از خشم مخاطبان کم نکرد بلکه درهای جدیدی جهت حمله گشود. آناشید حسینی در یک استوری بلندبالا اعلام کرد که فقط یک سال است ازدواج کرده و تمام چیزهایی که در پست های قبل در تصویر هایش دیده می شود، مثل ساعت های چند ١٠میلیونی، کیف ١٥میلیونی و… همگی هنگامی که در منزل پدر بوده خریداری شده، آن هم پدری که شغل آزاد دارد و هیچ ربطی به مقامات هم پیدا نمی کند. آناشید حسینی تأکید کرد که تهمت زشت ها را نمی بخشد و آنها را به جدش واگذار می کند، بعد هم گفت که لزومی نمی بیند راجع به آن چه که در منزل پدرش خریده، به کسی توضیح بدهد ولی از هنگامی که ازدواج کرده، یک خودروی ٤٠-٣٠میلیونی دارند و در یک منزل ٩٠متری اجاره ای زندگی می کنند.

این حرف ها به اندازه کافی ملت هر لحظه در صحنه را به حمله زیاد وادار کرده بود تا این که پست های امیرمحسن مرادیان یا همان آقای داماد هم بر این آتش بنزین مبسوطی ریخت، او اعلام کرد که کل هزینه مراسم ازدواج اش از ٦٠ میلیون تومان زیاد نبوده و پدرش که ساکن دانمارک هست، به عنوان میهمان به این مراسم آمده و در عمل انجام شده است قرار گرفته هست. صدها نفر از مخاطبانش هم اعلام کردند که کاری با کارایی او ندارند و زیاد راجع به اینکه این طور نمایش تجمل گرایی می دهد؛ درحالی که پدرش سفیر جمهوری اسلامی هست، عصبانی هستند. عده دیگری هم با قاطعیت اعلام کردند که شگفت زده شدن پدرش را باور نمی کنند. دسته دیگری هم راجع به اینکه او طوری به ٦٠ میلیون اشاره کرده بود، انگار پول خردی بیش نیست، تاختند و دسته آخر هم از اینکه نادان فرض شده است اند، شکایت کردند و گفتند باور نمی کنند که عروسی با آن سطح از تجمل در یکی از گران ترین تالارهای شهرک غرب ٦٠ میلیون تومان آب خورده باشد.

البته بعضی از بازدیدکنندگان هم که خودشان را دوست عروس و داماد معرفی می کردند، دایما روی ماه بودن آنها تأکید و مردم را به خویشتنداری دعوت کرده و از تهمت زدن و قضاوت کردن منع می کردند ولی به سرعت با حمله بقیه مواجه شده است و در افق ناپدید می شدند.

ماجراهای زن بلاگرو پسر سفیر کشور عزیزمان ایران در دانمارک

این طور شد که آقای داماد هم تصمیم گرفت بخش نظرگذاری را در صفحه اینستاگرامش ببندد و پستی تحت عنوان کلام آخر منتشر کند که تکرار همان حرف های قبلی بود.جناب سفیر هم از قافله استوری گذاری و واگذارکردن این و آن به خدا عقب نماند و طی یک استوری پروپیمان نوشت که آقای صدرالسادات بهتر بود با خود ایشان تماس می گرفت و تذکر می داد و تحقیق می کرد.

صدرالسادات هم پست مربوط به عروسی پسر سفیر را پاک کرد، چون داماد در تماسی اعلام کرده بود که راضی به انتشار تصویرهای عروسی اش نیست، ولی تأکید کرد که سوالش از مسئولان راجع به تجمل گرایی و کاخ نشینی همچنان پابرجاست.

این روزها همزمان با پیچیده شدن شرایط اقتصادی مردم، باید حواستان جمع باشد که اگر دو مشخصه را همزمان دارید، یعنی پکیج کاملی جهت تبدیل شدن به سیبل هستید. این دو مش

شهروند

واژه های کلیدی: ایران | داماد | عروسی | میلیون | ایرانی | دانمارک | میلیونی | دانمارک | عروس و داماد

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz